Türkiye'nin mobilyacısı Türkiye'nin her yerine teslimat imkanı!

Sepetim

Kdv: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Arama

Prestij Yatak Odası Takımı 6 Kapaklı

0,00 TL

Prestij Yatak Odası Takımı, mobilya sektörünün dikkat çeken tasarımlarından biri. 6 kapılı gardırop, baza ve yatak, başlık, 2 adet komodin, şifonyer ve çekmeceli boy ayna olmak üzere tam donanımlı bir set olarak sunuluyor. Ürün, dayanıklılık ve estetik görünüm sağlayan %100 MDF malzemeden üretilmiştir. Mobilyaların detayları gümüş renk ile donatılmıştır. Kaliteli, fonksiyonel ve estetik bir tasarımı olan Prestij Yatak Odası Takımı, evinize değer katacaktır.

  • Açıklama
  • İncelemeler

Prestij Yatak Odası Takımı, mobilya sektörünün en iddialı tasarımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Göz alıcı ve yeni tasarımı ile dikkat çeken bu yatak odası takımı, prestiji sevenlerin ilk tercihi olacak.

Bu üst düzey yatak odası takımını özel kılan detaylardan ilki, içeriği. 6 kapılı gardrop, baza ve yatak, başlık, 2 adet komodin, şifonyer ve çekmeceli boy ayna olmak üzere tam donanımlı bir set. İhtiyaç duyacağınız tüm parçalar tek bir pakette sizleri bekliyor. 

Ürün, %100 MDF malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hem dayanıklı hem de estetik bir görünüme sahip olan Prestij Yatak Odası Takımı, kaliteyi beraberinde getiriyor. Kaliteli malzeme kullanımı uzun ömürlü kullanım garanti ederken, detaylı işçilik her bir parça üzerinde fark edilir nitelikte.

6 Kapaklı gardırobu  size daha fazla kullanım kolaylığı sağlar. Aynaya ihtiyacınız olduğunda sadece kapakları kapalı tutmanız yeterli olacaktır.

Her detayın düşünüldüğü bu takımda mobilyalar üzerinde bulunan detaylar gümüş detay seçeneğiyle sofistike bir hava yakalayabilirken, yatak odanıza modern bir dokunuş yapabilirsiniz.

Sonuç itibariyle Prestij Yatak Odası Takımı, kalitesi ve zarif tasarımıyla beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir ürün. Hem fonksiyonel hem de estetik açıdan sizi memnun edecektir. Eğer siz de evinize değer katmak istiyorsanız ve prestije önem veriyorsanız, bu yatak odası takımını kaçırmamanız gerekiyor! Kendinize ve yaşam alanınıza hak ettiği değeri verin; Prestij Yatak Odası Takımına yer açın !


Takım İçeriği1 adet  6 Kapaklı Gardırop. Baza, Başlık 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer ve aynasından oluşmaktadır. 
Mobilya Malzemesi​Tüm malzemeler %100 lak mdf ile üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon6 kapaklı model
Dolap Ölçüsü 240 G/W - 58 D/D - 226 Y/H
Şifonyer Ölçüsü100 G/W - 45 D/D - 82 Y/H
Şifonyer Ayna Ölçüsü60 G/W - 70 Y/H
Başlık Ölçüsü164 G/W - 120 Y/H
Baza Ölçüsü160x200 Cm
Boy Aynası Ölçüsü45 G/W - 43 D/D - 170 Y/H

Müşteri Yorumları

Bir İnceleme Yazın

Yorumunuzu Yazın