Türkiye'nin mobilyacısı Türkiye'nin her yerine teslimat imkanı!

Sepetim

Kdv: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Arama

Antik Yatak Odası Takımı 6 Kapaklı

0,00 TL

Antik Yatak Odası Takımı, kaliteli malzemeler ve dikkat çeken detaylarla evinize eski çağlardan bir dokunuş getirir. Ürün, dayanıklı gürgen ağacı, mdf ve kontra ile hazırlanmış olup, uzun süreli kullanım imkanı sunar. Eğimli raf tasarımı estetik ve kullanışlıdır. 6 kapaklı tasarımı ile farklı zevklere hitap eder ve odanızın genel dekorasyonuna kolayca uyum sağlar. Antik Çağ'dan ilham alarak tasarlanmış bu yatak odası takımı, zarif ve asil tasarımlarını günümüzde yaşatır ve evinizde benzersiz bir atmosfer yaratır.

  • Açıklama
  • İncelemeler
Antik Yatak Odası Takımı, evinize eski çağlardan bir dokunuş getiriyor. Tasarımında kullanılan kaliteli malzemeler ve dikkat çeken detaylar, bu yatak odası takımını gerçekten etkileyici kılıyor. Dayanıklı gürgen ağacı, mdf ve kontra ile hazırlanan baza bölümü, uzun süreli kullanım vaadi veriyor. Rafların eğimli tasarımı ise hem estetik bir görüntü sağlıyor hem de kullanışlılık sunuyor.

Bu antik yatak odası takımı 6 kapaklı gardırobu sayesinde geniş depolama alanı sunar. Gold detay renkleriyle de farklı zevklere hitap ediyor. Bu sayede odanızın genel dekorasyonuna kolayca uyum sağlayabilen bu yatak odası takımı, mekanınıza şık bir hava katmaktadır.

Antik Çağ'dan ilham alarak tasarlanan bu yatak odası takımı, o dönemin zarif ve asil tasarımlarını günümüzde yaşatmayı başarıyor. "Eğer o dönemde yaşayan uygarlıklar bu mobilya takımını görseydi ne derlerdi acaba?". Bu sorunun yanıtını vermek oldukça zor olsa da, kesin olan bir şey var ki; bu antik yatak odası takımıyla evinizde benzersiz bir atmosfer yaratmanız mümkün.

Sonuç olarak, Antik Yatak Odası Takımı, hem kalitesi hem de zarif tasarımıyla kendine hayran bırakıyor. Evinizin her köşesinde hissedilen bu antik havayla, yatak odanızda geçirdiğiniz zaman çok daha keyifli hale gelecek. Siz de evinize farklı ve etkileyici bir dokunuş yapmak istiyorsanız, bu antik yatak odası takımını tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli malzemeleri hem de benzersiz tasarımıyla size uzun süreli bir kullanım imkanı sunacak olan bu ürünle, yatak odanız adeta tarih kokacak!


Takım İçeriği1 adet 6 Kapılı Gardırop, 1 adet Baza Ve Yatak  1 adet Başlık,  2 adet Komodin , 1 adet Şifonyer ve Çekmeceli Boy aynasından oluşmaktadır. 
Mobilya MalzemesiTüm mobilya malzemesi %100 MDF malzemeden üretilmiştir.
Yatak / Baza Ölçüsü160 x 200 cm'dir. Standart Yatak Baza Hediyedir 
Dolap Ölçüsü240 G/W - 58 D/D - 226 Y/H
Şifonyer Ölçüsü100 G/W - 45 D/D - 82 Y/H
Şifonyer Ayna Ölçüsü60 G/W - 70 Y/H
Komidin Ölçüsü58 G/W - 43 D/D - 53 Y/H
Başlık Ölçüsü164 G/W - 120 Y/H
Boy Aynası Ölçüsü45 G/W - 43 D/D - 170 Y/H

Müşteri Yorumları

Bir İnceleme Yazın

Yorumunuzu Yazın